Otevírání dveří provozujeme jako havarijní službu

-otevření zabouchnutích dveří

-otevření při ztrátě klíčů

-zalomený klíč ve vložce

-oprava dveří a zámku po vloupání

Volejte 704 83 82 81 jsme na cestě k Vám

 

 

Dveře se otevírají dvěma způsoby. Destruktivním a nedestruktivním

Destruktivním způsobem

– se jedná o překonání vložky zámku a následné otevření dveří , způsobem že je vložka zámku mechanicky narušená a dojde k otevření dveří. Destruktivně mechanických způsobů je hned několik variant. Při práci používáme moderní metody a nářadí.

Při destruktivním otevření dveří , vám dveře opatříme novým zámkem a vložkou , tak aby jste dveře mohli opět používat a váš objekt jste mohli zabezpečit.

 

Nedestruktivním způsobem

Při zabouchnutí dveří , je možné použít nedestruktivní otevření . V praxi to znamená , že je možné dveře otevřít za použití správného nástroje , praxe a cviku. Pokud je to možné nesnažte se dveře otevřít sami. Většinou dojde k větším škodám na dveřích , zámku a stavebního pouzdra než je potřeba.

Pokud máte dveře opatřené  elektromechanickým , nebo mechatronickým zámkem , při každém zavření (zabouchnutí) dveří dojde k uzamčení.

 

Vloupání do objektu , domu nebo bytu.

Při vloupání do objektu nebo rodinného domu si zloděj nejčastěji najde cestu oknem nebo nějakým zadním vchodem , který nebývá tak dobře viditelný a zabezpečený jako vchodové dveře.

V bytovém domě se zloděj dostane do bytu většinou pouze vchodovými dveřmi a to že destruktivně naruší vložku nebo dveře.

Většinou to zlodějům lidé zjednodušují tím , že při odchodu , dveře pouze zabouchnou a nezamknou. Nezamčené dveře je pro zkušeného zloděje opravdu lehká překážka. Otevření zamčených dveří je i pro zloděje komplikace , zamčené dveře lze otevřít pouze destruktivním způsobem a to je většinou hlučné. Zabezpečení objektů a bytů jsme pro Vás popsali v sekci Zámkař

 

Otevření zamčených dveří bez klíčů zvaný Lockpicking.

Otevíraní dveří touto metodou se žádný zloděj a ani zámečník nezdržuje. Tato metoda je brána jako sport a zábava.

Otevření dveří planžetou a  jimi podobnými nástroji je i pro zkušeného zámkaře záležitostí několika desítek minut až hodin.

Pokud si říkáte , že jste v tv viděli , jak kriminalista poprosí kolegyni o sponku do vlasů nebo použije kancelářskou sponku a za dvě vteřiny otevře dveře (je jedno jestli zamčené nebo odemčené) , tak to je klam. Věřte že na druhé straně dveří stojí člověk z produkce a na znamení ty dveře otevře klikou. -:)

Ke stažení

24/7 Pohotovost – Volejte hned  704 83 82 81